neděle 10:00
adorace každý čtvrtek od 14:00 do 21:00
svátost smíření každý čtvrtek 2 hodiny přede mší svatou

Maškarní karneval:

Maškarní karneval je jednou z dalších akcí, kterou pořádá naše farnost pro děti a jejich doprovody. Akce se tradičně odehrává v dolanské sokolovně a to některé nedělní odpoledne v lednu či únoru. Program karnevalu je samozřejmě bohatý - od hudby a tance počínaje, přes rozmanitou tombolu a zajímavé hry a soutěže, až po méně standardní záležitosti jakými je např. divadlo v podání našich tatínků nebo pan farář v nějaké pohledné masce (naposledy to byl šmoulí dědeček). Nikdy samozřejmě nechybí ani bufet se spoustou dobrot pevného i kapalného skupenství. Všem účastníkům a příznivcům našeho karnevalu děkujeme a těšíme se na další setkání s Vámi. O termínu příštího karnevalu Vás budeme informovat na těchto stránkách.