Blog - Aktuality

Poděkování od manželů Šťastných

Zasílám všem farníkům pozdrav z Dolánek. V těchto dnech se pouštíme do stavebních oprav nabouraného domečku a často s vděčností vzpomínáme na pomoc a modlitby mnohých lidí z farnosti a Dolan. Moc nám ta podpora pomohla v době po neštěstí i teď, kdy úhrada z pojišťovny je částečná. Důležité je pro nás svědectví, jak nás modlitby nesly, a mnohé věci se po nehodě dařilo narovnávat a víme, že to nebyla samozřejmost. Děkujeme Vám všem i našemu Pánu za pomoc a sílu do dalších dní.

Srdečně zdraví Manželé Šťastní z Dolánek

Zveme Vás na letošní farní pouť

Prožijte neděli s naší farností a přidejte se k nám 13. 6. 2021 na pouti ke kapli sv. Antonína na Malém Kosíři.

Číst dál
Proběhl seminář o Farních evangelizačních buňkách

V sobotu 15.5. proběhl seminář o Farních evangelizačních buňkách. Záznam jednotlivých částí programu je k dispozici na evangelizacnibunky.cz

Možnost přímluvné modlitby