Farní evangelizační buňky

Farní evangelizační buňky

Seznam buněk aktualizován 13.10.2020.

1) Marek Jirků (buňka Dolany)


tel: 728 953 351
e-mail: majajirku@seznam.cz

Setkání v úterý večer ve 20:00h


2) Monika Kuzmová (buňka Dolany-Šternberk)


tel: 731 646 856
e-mail: monikuzmova@seznam.cz

Setkání v úterý večer v 20:00h


4) Igor Mazoch (buňka Olomouc - Neředín)


tel: 777 142 035
e-mail: Igor.Mazoch@seznam.cz

Setkání ve středu večer v 18:30h


5) sr. Alžběta Ambrožová (buňka Dolany-Bělkovice-Lašťany)
   

tel: 739 092 799
e-mail: sr.alzbeta@seznam.cz

Setkání v úterý večer v 19:00h


6) Anna Branišová (buňka Dolany-Jívová)
   

tel.: 735 510 872
e-mail: branisova@gmail.com

Setkání v úterý večer v 19:30h

7) Viera Žalúdeková (buňka Dolany)


tel: 732 435 398
e-mail: viera.kristina@yahoo.com

Setkání v úterý večer ve 20:00h

8) František Moravčík (buňka Prostějov)


tel.: 731 402 058
e-mail: fa.mo@seznam.cz

Setkání v úterý večer v 19:00h

9) Veronika Břoušková (buňka Olomouc )


tel: 608 684 441
e-mail: veronika.brouskova@email.cz

Setkání v úterý večer v 19:30h

10) Ludmila Pospíšilová (buňka Jednov)


tel.: 775 603 511
e-mail: pospili@centrum.cz

Setkání v úterý večer v 19:00h

12) Tomáš Dostal (buňka Přerov - Předmostí)


tel.: 606 702 700
e-mail: td5@seznam.cz

Setkání v neděli večer v 19:00h

13) Petra Juráňová (buňka Olomouc)


tel.: 604 530 836
e-mail: petrajuranova@email.cz

Setkání v úterý večer v 19:00h

14) Marie Slimaříková (buňka Hnojice - Šternberk)


tel.: 776 088 046 e-mail: marieslim@volny.cz

Setkání v neděli večer v 19:00h

15) Daniel Dostal (buňka Přerov)

tel.: 777 216 361
e-mail: dostal@konteka.cz

Setkání v úterý večer v 18:00h

16) Kristýna Minářová (buňka Prostějov)


tel.: 774 353 345
e-mail: kristynka.ovcackova@seznam.cz

Setkání v úterý večer ve 19:00h

17) Robert Dojčár (buňka Dolany - Bělkovice)


tel.: 775 241 739
e-mail: robert.dojcar@volny.cz

Setkání ve středu večer v 19:30h

18) Zdislava Kvapilová (buňka Dolany - Tovéř)


tel.: 739 526 271
e-mail: zdislavakvapilova@seznam.cz

Setkání v pondělí večer v 17:15h

19) Romana Tomanová (buňka Olomouc)


tel.: 731 771 207
e-mail: jozefar@email.cz

Setkání ve středu večer v 19:30h

20) Michaela Smolová (buňka Přerov)


tel.: 721 035 071
e-mail: netopilova.michaela@seznam.cz

Setkání v neděli odpoledne v 17:00h

21) Stanislav Richter (buňka Šternberk)


tel.: 608 734 361
e-mail: stanislavrichter@seznam.cz

Setkání v neděli večer v 19:00h

22) Jaroslav Šotola (buňka Dolany)


tel.: 774 503 563
e-mail: jjsotola@seznam.cz

Setkání ve středu večer v 18:45h

23) Daniela Adamíková (buňka Přerov)


tel.: 739 245 949
e-mail: d.adamikova@seznam.cz

Setkání v neděli večer v 19:30h

24) Zdislava Vyvozilová (buňka Olomouc)


tel.: 731 402 017
e-mail: vyvozilovaz@seznam.cz

Setkání v úterý večer v 17:00h

25) Josef Škabraha (buňka Kroměříž)


e-mail: skabrahajosef@seznam.cz

Setkání v úterý večer v 17:00h