Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB DOLANY U OLOMOUCE
od 21.4. do 28.4.2024 - 17. týden

neděle 21.4. 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (neděle Dobrého pastýře)
kostel sv. Matouše 10:00 Mše svatá za Jarolíma a Hedviku Přindišovi, manžele Boučkovi a za manžele Hradilovi.
pondělí 22.4. pondělí 4. velikonočního týdne
kostel sv. Matouše 18:00 Mše svatá za zemřelé dobrodince naší farnosti.
úterý 23.4. svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka
středa 24.4. sv. Jiří, mučedníka
čtvrtek 25.4. svátek sv. Marka, evangelisty
kostel sv. Matouše 18:00 Mše svatá za farníky.
Adorace v kostele od 14,00 do 22,00 hod.
Svátost smíření ve farní kanceláři od 17,00 do 17,55 hod.
pátek 26.4. pátek 4. velikonočního týdne
sobota 27.4. sobota 4. velikonočního týdne
neděle 28.4. 5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel sv. Matouše 10:00 Mše svatá za Josefa Vláčila a rodiče Vláčilovy.

Biřmovanci budou mít společný modlitební večer dnes od 18:00 do 20:00 v komunitní kapli.

Připomínám Farní pouť v neděli 5.5. na Vranov u Brna s obědem v domě komunity ve Střelicí. Pouť patří k důležitým momentům, kdy se utváří živé společenství farnosti.

Setkání ministrantů z diecéze bude příští sobotu v prostorách diecézního semináře v Olomouci. Začátek je v 9:00. Ministranti se mhou obracent na Jakuba Křižana.

Je možné se přihlašovat  na farní tábor. Tábor bude probíhat od 10. do 17.srpna ve Vísce u Jevíčka. Přihlášku a bližší informace najdete na webových stránkách farnosti.

Večer chval bude zítra 22.4. v 19,00 hod. v komunitní kapli. Zveme všechny farníky na tuto společnou modlitbu.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do Batůžkového projektu. Kompletní výbavu do batůžků s označením věku a pohlaví dítěte můžete nosit do konce dubna do sakristie.

Na neděli 26.5. je plánován Pohádkový les- společná akce naší farnosti pro veřejnost. Akce je náročná na počet dobrovolníků, kterých je potřeba přibližně 50, zapojených v různých službách.V současné době potřebujeme najít ještě 30 dobrovolníků, aby se mohl Pohádkový les zrealizovat.Proto prosíme, pokud jste ochotni zapojit se do této akce, zapište se do tabulky na stolečku vzadu v kostele do 1.května. V případě, že by nás nebyl dostatečný počet dobrovolníků, nebude možné Pohádkový les realizovat. O konání budete informováni následující neděli po 1.květnu. Děkuji za vaši spolupráci. Eva Doleželová.

Letniční odpoledne s modlitbou za vylití Ducha svatého bude v naší farnosti v sobotu 18.5. od 14:30 do asi 18:30 v kostele. Všichni jste srdečně zváni. Mše svatá, která je součástí začne v 16:15. Bližší informace máte v kostele na nástěnce.

V Komunitním domě ve  Střelicích probíhají v nejbližších týdnech různé brigády. Budem rádi za vaši pomoc bližší informace jsou na webu komunity.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY